Novinky

Nejlevnější cesta k LED UV technologii

19. 03. 2021

Společnost GEW (EC) Limited navrhuje a vyrábí systémy pro vytvrzování obloukem a UV LED pro tisk, nanášení a zpracování. Společnost je předním výrobcem UV systémů pro tisk etiket a úzkého pásu s výrobním zařízením světové úrovně v sídle Velké Británie, dceřinými společnostmi v USA a Německu a rozsáhlým seznamem světových distributorů.GEW se také specializuje na design a instalaci systémů UV LED a v roce 2019 představila svůj nejnovější produkt UV LED LeoLED . LeoLED představuje novou generaci vytvrzování UV LED a je kompatibilní s renomovaným hybridním systémem ArcLED společnosti GEW. Tato technologie byla přepracována a zdokonalena pro jednoduchost tak, aby UV LED byla dostupná pro všechny a zároveň poskytovala maximální výkon a UV dávku.
Navštivte nás!

Technologie Codimac Aniflo

19. 03. 2021

Aniflo kombinuje kvalitu ofsetu, produktivitu flexo a digitální flexibilitu. Je vybaven ofsetovou jednotkou s ofsetovými deskami a jednoduchým systémem podávání aniloxu, který přináší rovnoměrné množství inkoustu na web. S nízkými provozními náklady je Aniflo ekonomickou volbou pro krátké a střední běhy v kvalitě s vysokým rozlišením na jakémkoli běžně používaném substrátu štítků - filmovém nebo papírovém. Náklady na desky a doby zobrazování jsou velmi krátké: všechny desky pro tisk lze připravit přibližně za 15 minut. Protože je přerušovaný, je zapotřebí méně spotřebního materiálu, takže je Aniflo vhodný pro práci na krátkou a střední dobu. Díky vysokému rozlišení a vynikající stabilitě může Aniflo tisknout v rozšířeném rozsahu a nabízí více než 90 procent barev PMS bez nutnosti výměny inkoustu a následného mytí. Navštivte nás!

UV barvy kompatibilní s ustanoveními REACH

23. 09. 2020

S novými sériemi barev TOYO INK nemusíte volit mezi bezpečností a výkonem.
Už nechcete používat tiskové barvy, na kterých je uveden tento piktogram, a zároveň nechcete snižovat kvalitu tisku ?

Nové BOPP laminovací fólie ANTIBACTERICO

23. 09. 2020

Kromě estetiky a životního prostředí jsme obrátili pozornost také na zdraví, s novým antibakteriálním filmem, který snižuje 99% mikrobiální zátěže na jeho povrchu ...

Nové BOPP laminovací fólie OXO BIO

23. 09. 2020

Mohli jsme se cítit spokojeni, ale do konce roku zbývá ještě několik měsíců a stále máme nějaké novinky. Pro ty zvědavé můžeme očekávat, že se jedná o ekologické produkty, které zušlechťují!

Jsme novým partnerem společnosti TLS Anilox

01. 09. 2020

TLS Anilox je výrobcem velmi kvalitních rastrových válců a sleeve pro tiskařský průmysl. Válce pro speciální polygrafickou výrobu mohou být dodávány od nejmenších (jejichž šířka je 50 mm) až po největší možný válec jehož šířka je 4 500 mm. K výrobě válců dodáváme i velmi pestrý rozsah laserového gravírování nejrůznějších tvarů pro speciální aplikace. K dosažení velmi vysoké kvality laserového gravírování jsou využívána nejmodernější zařízení.
Navštivte nás!

Antimikrobiální disperzní laky Galaxy Lock3

17. 06. 2020

Disperzní lak Lock 3 funguje na přirozených fotodynamických procesech. Jedná se o patentovaný a bezpečný disperzní lak, který obsahuje účinnou látku aktivovanou působením okolního nebo umělého světla.
Pro získání fotodynamického procesu potřebuje náš antivirový a antibakteriální lak pouze světlo a kyslík: v úplné tmě tento proces neprobíhá, je okamžitě reaktivován, když je dodáno světlo.
Je aktivován přirozeným i umělým světlem. Čím vyšší je intenzita světla, tím rychlejší je sterilizační proces a tím více patogenů je usmrceno. Kyslík, nezbytný k provedení tohoto procesu, je odebírán z našeho okolí.