Technologie Codimac Aniflo

Aniflo kombinuje kvalitu ofsetu, produktivitu flexo a digitální flexibilitu. Je vybaven ofsetovou jednotkou s ofsetovými deskami a jednoduchým systémem podávání aniloxu, který přináší rovnoměrné množství inkoustu na web. S nízkými provozními náklady je Aniflo ekonomickou volbou pro krátké a střední běhy v kvalitě s vysokým rozlišením na jakémkoli běžně používaném substrátu štítků - filmovém nebo papírovém. Náklady na desky a doby zobrazování jsou velmi krátké: všechny desky pro tisk lze připravit přibližně za 15 minut. Protože je přerušovaný, je zapotřebí méně spotřebního materiálu, takže je Aniflo vhodný pro práci na krátkou a střední dobu. Díky vysokému rozlišení a vynikající stabilitě může Aniflo tisknout v rozšířeném rozsahu a nabízí více než 90 procent barev PMS bez nutnosti výměny inkoustu a následného mytí. Navštivte nás!

Codimag již 40 let navrhuje, vyrábí a prodává tiskařské lisy s vysokou přidanou hodnotou ve svých závodech ve francouzském Bondoufle. Dnes je světovým lídrem v oblasti přerušovaného bezvodého ofsetového tisku etiket. Codimag nabízí řešení přizpůsobená potřebám tiskáren etiket s vysokou úrovní inovací, a to jak z hlediska technologie, tak z hlediska aplikace, díky čemuž jsou její lisy produktivní a nákladově efektivní pro mnoho různých trhů. Díky celosvětové síti agentů může Codimag distribuovat své technologie po celém světě a podporovat své zákazníky ve ziskových a dlouhodobých vztazích.

Alexander Kuklovský, generální ředitel společnosti Arets Graphics : „Synergie mezi bezvodými ofsetovými deskami představovanou společností TORAY a používáním jedinečných technologických řešení se stroji CODIMAG, podporovaná našimi dlouholetými zkušenostmi v tiskových technologiích, bude jistě výhodou tohoto chytrého partnerství. Dokonalý zákaznický servis je pro naši společnost zásadní a je základní podmínkou naší spolupráce s budoucími zákazníky v tomto velmi slibném segmentu.

Navštivte nás!

19. 03. 2021