O firmě

Arets Graphics

Arets Graphics

Naše společnost spolehlivým dodavatelem kvalitních a vyzkoušených spotřebních materiálů pro polygrafický průmysl. Dokonalý zákaznický servis považuje firma od začátku své existence za základní podmínku spolupráce se zákazníky.


Tiskové barvy a laky

Tiskové barvy a laky

Nejdelší spolupráce nás spojuje s belgickou firmou ARETS GRAPHICS , od které jsme v roce 1993 převzali i název naší společnosti. V současné době se firma specializuje na výrobu tiskových UV barev a laků pro všechny tiskové technologie včetně aditiv a čističů.


Tiskové barvy

Tiskové barvy

V roce 2007 jsme začali zatím velmi úspěšnou spolupráci s japonským koncernem TOYO INKS v oblasti ofsetových konvenčních barev pro klasický i bezvodý ofset a vysoce reaktivních UV bare pro systémy LED,KHS,LPC atd


Disperzní laky

Disperzní laky

Jeden z našich novějších partnerů, který nám svou flexibilitou a dlouholetými zkušenostmi umožnil i nadále nabízet našim zákazníkům široký sortiment disperzních laků pro různé druhy materiálů s ohledem na konečné zpracování a použití. Vybrané produkty pro obalový průmysl jsou certifikovány firmou ISEGA pro přímý i nepřímý styk s potravinami, nebo označeny jako vyhovující nejnovějším normám EU týkajícím se snižování migrací u potravinových obalů.


Tisková chemie VEGRA

Tisková chemie VEGRA

Oblast specializované tiskové chemie byla dlouhodobě řešena výhradně spoluprací s německou firmou VEGRA . Sortiment firmy v oblasti tiskové chemie je možno rozdělit do čtyř základních segmentů, tj. na vlhčicí roztoky pro kotoučové i archové tiskové stroje, disperzní laky, čisticí prostředky a na pomocné přípravky pro zlepšení technických podmínek tisku, zvlášť v případě náročných a technicky komplikovaných zakázek.


Tisková chemie ATECE

Tisková chemie ATECE

Právě dlouholeté zkušenosti s prodejem vlhčících přípravků nám pomohly při hledání nových partnerů a výrobců těchto produktů. Již od prvních testů a zkoušek výrobků od firmy ATECE u zákazníků bylo zřejmé, že můžeme i nadále nabízet vysokou kvalitu a výborný servis spojený s péčí o tiskovou vodu, která je nezbytná pro kvalitní rotační i archový ofsetový tisk ve všech variacích.


Tiskové desky

Tiskové desky

Od roku 2001 byl zařazen do naší nabídky kompletní sortiment tiskových desek KODAK pro všechny konvenční technologie a technologie přímého osvitu tiskových desek CTP, včetně doprovodných vysoce kapacitních chemikálií do vyvolávacích automatů od stejného výrobce, nebo alternativních produktů od německé firmy EGGEN.


Barvy pro bezvodý ofset

Barvy pro bezvodý ofset

A právě pro tuto skupinu zákazníku zabývající se bezvodým ofsetem jsme dovážíme produkty anglické firmy CLASSIC COLOURS. Tento výrobce tiskových barev se specializuje výhradně na bezvodý ofset, což je zárukou bezkonkurenčního zákaznického servisu a možnosti individuálního přístupu k specifickým požadavkům konkrétních zákazníků.


Tiskové desky pro bezvodý ofset

Tiskové desky pro bezvodý ofset

Aby naše nabídka materiálů pro bezvodý ofset byla kompletní, rozhodli jsme se rozšířit náš sortiment o tiskové desky a technologie od japonské firmy TORAY, pro konvenční i CTP způsob zpracování