Systém LeoLED od společnosti GEW
Systém LeoLED od společnosti GEW

Proč investovat do technologie LeoLED?

Kratší dodací lhůty vašich tiskovin

Systém LeoLED nahrazuje dlouhé schnutí UV tvrzením. To je fotochemická reakce, která probíhá na molekulární úrovni a je hotová během několika sekund. Archy se mohou okamžitě posunout k dokončovacím procesům a pak přímo ke klientovi.

Méně makulatury a odpadu

UV tvrzení je reakce, která vytváří silné vazby uvnitř tiskové barvy. Vytvoří se silná a odolná povrchová vazba, která zabraňuje lepení a obtahování. Zbavíte se množství makulatury, které je jinak běžné.

Možnost rozšířit nabídku vašich produktů

UV barvy přilnou k celé řadě materiálů, můžete rozšířit nabídku tisku na plastové, metalické nebo zrcadlové materiály.

Snížení nákladů na údržbu

LeoLED nepotřebuje čištění, protože se k sušení nepoužívá práškování. Nejsou tudíž potřeba ani nádoby na prášek. LeoLED jsou polovodičové systémy, znečištění je u nich v podstatě nemožné.

Snížení nákladů na energie

LeoLED mají vyšší efektivitu než klasické LED lampy, tj. vyšší výkon při vynaložení méně energie. Hned se zapnou a vypnou. Energetická úspora může být až 70%.


Cena a servis

Společnost GEW vyrábí standardizované lampy pro všechny systémy. To znamená, že jich vyrábí velké množství a může se díky tomu dostat na velmi nízké ceny. Pořizovací náklady jsou na úrovni jednotek procent ceny nového tiskového stroje. Cenu instalace stanovujeme pro jednotlivé tiskového stroje.
Systém dodáváme na klíč včetně instalace a servisu. Po prohlídce stroje vyrobíme pomocí 3D laserového skeneru 3D model tiskového stroje. To pak umožní rychlou a bezproblémovou integraci technologie LeoLED.

Zajímá mě zrychlení technologických procesů.

Technické podrobnosti

Stáhněte si brožuru v PDF. V brožuře najdete detailní popis řešení, rozměry, specifikaci výkonu a další výhody využití LeoLED.

Arets Graphics

je oficiální distributor GEW
pro aplikace v archovém ofsetu
v České a Slovenské republice.


Výrobce GEW představuje LeoLED UV sytém

Pan Robert Rae, ředitel prodeje GEW a Jennifer Heathcote, vedoucí rozvoje GEW systémů popisují výhody systému LeoLED. Ve videu uvidíte také pozitivní zkušenosti tiskáren, kde mají řešení již instalováno.

Pokud vám nejde přehrát video v prohlížeči, podívejte se zde.


Arets

T: +420 602 328 929
E: alexander.kuklovsky@arets.cz
W: www.arets.cz

GEW

T: +49 173 323 0198
E: bprattl@gewuv.com
W: www.gewuv.com